Çiftçizade Bitkisel Yağlar

 Merhaba Değerli Misafirim;
Şirketimle veya şirketim bünyesindeki bir markamla ; internetin bir köşesindeki bir faaliyetimizle, veya bir müşterimizin tavsiyesiyle veya yaptığımız işle ilgili bir merakın içinizi titretmesiyle tanıştınız.Veyahut buna benzer onlarca sebepten bir tanesi vesile oldu.Sonuç itibariyle yaptığımız işden dolayı bizi tanımak istediniz.Öncelikle sizi sevgiyle selamlıyoruz. Bizim dünyamıza hoşgeldiniz.
Size neler yaptığımızı, nasıl yaptığımızı, kim olduğumuzu ve hakkımızda ne bilmek istiyor iseniz dilimizin döndüğünce; o bildiğimiz mesafeli tavırların aksine, ticari menfaatler için kurulan materyalist çetrefelli cümlelerden ırak bir uslup ile; yaptığımız tüm işlere duyduğumuz sevgiyle anlatmak istiyorum.

Çiftçizade; Basit bir deyişle; bitkisel yağ üreten bir firma tanımından çok daha öte, çok daha aksine; çevresine, mahallesine, caddesine, iline, bölgesine, ülkesine, dünyasına en fazla nasıl yararlı olabilirim? Neyi en iyi sunabilirim? Nasıl insanlara en yararlı olabilirim? gibi onlarca soruya cevap olacak güzellikleri bir araya toplama gayreti gösteren dostane ticari bir kuruluştur.
Ülkemde en büyük eksikliklerden bir tanesinin ilaç, gıda ve kozmetik sanayinde kullanılan etken hammaddelerin ithalatı olduğu kanatindeyim. Bu ithalatların gerçekleştirilmesi adına dışa aktarılan yerli sermayenin büyüklüğü ve onca harcanan bu paraya rağmen ülkeme giren mamüllerin kalitesindeki tereddütlerim; bu sektörde hizmet vermem gerektiği kanaatini oluşturmuştur.

-İlaç sanayinde hammadde olarak kullanılabilecek,
-Gıda sanayinde gıda katkı maddesi olarak kullanılabilen,
-Kozmetik sanayinin temel hammaddeleri olan,

Gıdai Bitkisel Yağ ve Tıbbi Aromatik Bitkisel Yağ üretimini ülkemizde en iyi şekilde yapmayı misyon edindik. Bu amaçla;

2011 yılında resmi olarak faaliyete geçmek üzere; şirketimin göz bebeği Çiftçizade; markalarım arasına eklendi.Çiftçizade doğduğunda; 20.000 TL öz sermayem , 1 aktif çalışanım ve 10 metrekareden oluşan basit bir ofisimden başka hiçbirşeyi yoktu.Fakat yaptığım işle ilgili; uçsuz bucaksız hayallerim , olağanüstü fikirlerim, dinmek bilmeyen heyecanım, tükenmek bilmeyen çalışma azmim ve işime olağan dışı, akılların almayacağı kadar büyük AŞKIM vardı, var ve var olacak.

O BÜYÜK AŞKIN BUGÜNKİ ESERİ;
-Dünya çapında 14 ülkeye ihracat yapan;
-Türkiye’de kırsal kalkınma projeleri kapsamında 250 den fazla çiftçiyle sözleşmeli ekim, tıbbi bitki ve yağlık tohum yetiştiriciliği projeleri yürüten;
-100 ün üzerinde tıbbi aromatik bitkisel yağ üretimi yapan;
– 40 ın üzerinde ülkemizde kültürü yapılamayan tıbbi bitkisel yağın ithalatını ve ithal edilen ürünün 0 kalite kontrolünü denetiminde tutan;
– Dünyanın en ileri teknolojisi olan Süperkritik Karbondioksit Ekstraksiyonu ile üretim yapabilen; en yüksek kapasiteli soğuk press yağ sıkım makinalarına sahip;
-Gıdai Bitkisel yağda ve Tıbbi Aromatik Bitkisel yağda 0 tespit edilebilirliğe erişmiş ar-ge laboratuvarını sadece kendi ürünlerinin kalite kontrolü için kurmuş;
-1.000.000 Kayıtlı sermayesi;
-20 den fazla ailenin aynı çatı altında zevkle, azimle çalıştığı;
– ISO 9001-2008 / ISO 14001-2004 / ISO 2200-2005 / OHSAS 18001-2007 / Kosher sertifikalarıyla süslenmiş;

Siz değerli misafirimin sitemini bizlere ileteceği, memnuniyetini dostlarıyla paylaşacağı; dev bir kuruluş olan ÇİFTÇİZADE‘dir.
Çok değerli çalışanlarım, emekveren dostlarımla birlikte üretimini yaptığımız tüm ürünlerimizle ilgili veyahut faaliyet gösterdiğim tüm iş kollarıyla ilgili veyahut tesislerimde kullandığımız üretim teknolojileriyle ilgili veyahut bünyemde aynı heycanı paylaştığım bir başka çalışma arkadaşımla ilgili tüm soru ve sorunlarınızla her daim muhatap alınmaya aday ben olmak isterim. Bu vesile ile her konuda bizzat şahsımla iletişime geçebilirsiniz.

Doğavita İlaç Gıda San. ve Tic. A.Ş.

Şirket Yönetimi