top of page

Gizlilik Politikası

Üyelerimizin/Müşterilerimizin "ciftcizade.com" (Ergun Kesmez) 'e vermiş olduğu bilgilerin gizliliği, korunması ve ilgili diğer hususlar aşağıda belirtilmektedirr.

-Sistemimiz 128 bit SSL güvenlik sertifikasına sahiptir.

-Sitemize girilen bilgilerin ve işlemlerin güvenliği için gerekli önlemler, bilgi ve işlemin mahiyetine göre "ciftcizade.com" ve/veya ilgili Kart Kuruluşlarınca sistem ve internet altyapısında alınmıştır. Tüm kredi kartı işlemleri ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak ilgili Banka ve benzeri Kart Kuruluşları‘nca online olarak aranızda gerçekleştirilmektedir (Kredi kartı şifresi gibi bilgiler "ciftcizade.com" tarafından KESİNLİKLE görülmez ve kaydedilmez).

 

-Müşterilerimizin sitemize üyelik, ürün/hizmet satın alma ve bilgi güncelleme amaçlı girdikleri bilgiler, özellikle kredi kartı ve banka kartlarına ait özel ve gizli bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez.

 

-Üyelerimize/Müşterilerimize ait bilgiler yasal düzenlemelerin öngördüğü sorumluluklarımız çerçevesinde ilgili kuruluşlara açıklanabilir.Bu işlemler yalnızca yasal talepleri kapsar.Ayrıca üyelikleri ve/veya alışverişleri sırasında vermiş oldukları iletişim bilgileri (telefon, adres, e-mail vs) ve diğer kişisel bilgiler sitemize üyelik işlemlerinizin yapılması, güncellenmesi, muhtelif ürün/hizmetlerin "ciftcizade.com" tarafından verilebilmesi/satımı, ürün/hizmet ücret/masrafı tahsilatları ve çeşitli tanıtım, promosyon, iletişim ve bilgilendirme işlemleri için süresiz olarak kayda alınabilir, "ciftcizade.com" nezdinde saklanabilir, işlenebilir, gerekli görülen hal-yer ve zamanda kullanılabilir.

 

-"ciftcizade.com" üyeliğinden ayrılmak ve ciftcizade.com bülten aboneliğinizi sonlandırmak için "ciftcizade.com"'un gönderdiği e-postalarda yer alan “üyelikten ayrıl” ve ''e-bülten iptal'' linkini kullanabilirsiniz.

 

-Sitemizin diğer internet-web sitelerine bağlantı verdiği hallerde tüm kullanım ve işlemler için o sitelere ait gizlilik-güvenlik politikası ve kullanım şartları geçerlidir; Sitemizden reklam, banner, içerik görmek veya başka herhangi bir amaç ile ulaşılan diğer web sitelerinden bilgi kullanımları, keza sitelerin etik ilkeleri, gizlilik-güvenlik prensipleri, servis kalitesi ve diğer uygulamaları sebebi ile oluşabilecek ihtilaf, maddi-manevi zarar ve kayıplardan "ciftcizade.com" sorumlu değildir.

 

-Sitemizde yer alan her türlü bilgi, içerik ile bunların düzenlenmesi ve kısmen/tamamen kullanımı konusunda "ciftcizade.com" ile anlaşmasına göre üçüncü sahıslara ait olanlar hariç tüm fikri-sınai haklar ve mülkiyet hakları "ciftcizade.com"'a aittir.

 

-Sitemizden satın alınan ürünler için ödeme sadece kredi kartıyla,banka eft/havele seçeneği ile  ve Kapıda ödeme  yöntemleri ile yapılabilir.

 

-Sitemizden herhangi bir bildirim yapılmadığı takdirde sadece Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisine gönderim yapılmaktadır.

 

-"ciftcizade.com"'un kullandığı ödeme yöntemleri altyapısında kredi kartı bilgileriniz "ciftcizade.com" tarafından KESİNLİKLE kayıt altına alınmaz. En üst seviye güvenlik sertifikaları ile kişisel ve kart bilgileriniz korunmaktadır. Bilgileriniz 128-bit SSL yazılım ile şifrelenip transfer edilmektedir. Böylece üçüncü partiler tarafından bilgilerinize asla ulaşılamamaktadır.

-Üye olurken verdiğiniz bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Başka birinin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. "ciftcizade.com" sizin şifrelerinize ulaşamamakta olup şifrenizi kaybetmeniz durumunda sistemimiz şifremi unuttum linki aracılığı ile size otomatik olarak farklı bir şifre verecektir.

 

Ek bilgi almak istediğiniz konularda info@ergunkesmez.com eposta adresinden yahut aşağıda belirtilen posta adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

İletişim Haberleşme Adresi: Çağlayan Mah. 2009 Sokak No:19 Muratpaşa/ANTALYA

Acil GSM: 0533 704 6868

bottom of page