top of page

Hakkımızda

Uçucu Yağın Uygulanması

        Firmamız; Asırlık Çiftçi ailenin tecrübesini, bilim ile harmanlayarak, yüksek kaliteli bitkisel yağlar üretmektedir. Resmi olarak ticari faaliyetine 2007 yılında başlamıştır. Fabrikamızın yerleşkesi, yağlık tohum ve tıbbi aromatik bitkiler çeşidiyle zengin Türkiye’nin Antalya ilinde yer almaktadır. 15 yıldır tescilli markamızla toptan üreticilere ve parekende müşterilere Tıbbi Aromatik Bitkisel yağ ürünleriyle hizmet vermekteyiz.

        65 Çeşit yağlı tohumdan ve çekirdeklerden Sabit/Taşıyıcı Tıbbi Aromatik bitkisel yağ, 13 çeşit uçucu tıbbi aromatik bitkisel yağ ve 2 çeşit doğal tıbbi aromatik bitkisel ekstrakt üretimi yapmaktadır. Firmamız Yurtiçinde tüm illere hizmet vermekle birlikte yurtdışına 14 farklı ülkeye ihracat yapmaktadır. Tesislerimiz kalite sertifikaları ve Kosher sertifikasına sahip, tam donanımlı, 24 saat gözlemlenen sistemlere sahip tesislerdir.

        Çiftçizade olarak ürettiğimiz tüm ürünlerimizde %100 Saf ve %100 doğal ilkesinden taviz verilmeden en yüksek kaliteli ürünü üretip, en yüksek kalite için en ideal fiyat arzı prensibiyle, tüm teknolojik imkanları kullanarak satış yapmaktadır.

        Ürettiğimiz tüm ürünler bünyemizde ve global laboratuvarlarda her türlü analize tabi tutulmakta ve analiz sonuçlarına göre Dünya’nın en kaliteli ürünlerini üretmektedir. Türkiye’de ve Dünya pazarında parekende mağazalarda ve sağlık ürünleri satış noktalarına nihai tüketici ürünü olarak hazırladığımız ürün grubumuz; geniş çaplı ar-ge ve ür-ge çalışmalarımız sonucu ve bilimsel araştırmalarımız sonucu en kapsamlı bileşenleri bünyesinde bulunduran, profesyonel ve fonksiyonel tıbbi aromatik bitkisel yağ çeşitleriyle sınırlandırılmıştır. 

        Ürettiğimiz Parekende ürünlerimizin fonksiyonlarını kataloğumuzdan inceleyebilir, daha sağlıklı bir yaşam için güvenle tüketebilirsiniz.

Müşterileri Yorumları

2010 Yılından beri Ergün Kesmez şirketi ile çalışıyoruz. Şimdiye dek aldığımız en yüksek kaliteli ürünlerdir.
Teşekkür ederiz.

Emre K. - İlaç Şirketi

Soğuk sıkım bitkisel yağlar alanında koşulsuz en eski ve en iyi firma. Ayrıca Türkiye'de yetişen bitki yağları üretmesi, üretimimizde süreklilik için çok etkili.

Aynur Keskin- Gıda Şirketi

Uçucu bitkisel yağları sizden alıyorum ve yurt dışında satıyorum. Müşterilerimizin geri dönüşümleri mükemmel. Asla vazgeçmeyiz.
Devam.

Osman O.- Yağ Şirketi

bottom of page