Çiftçizade Bitkisel Yağlar

SİPARİŞLERİNİZİN SEVKİYATI ÇİFTÇİZADE GÜVENCESİYLE AYNI GÜN GERÇEKLEŞİR, HEM KARGO DA YAŞANAN HERHANGİ BİR SORUN VARSA SORUMLULUK BİZE AİTTİR, HEMDE TAŞIMA ÜCRETİ ÖDEMEZSİNİZ.
Yurtiçi (Türkiye) müşterilerimiz tarafımıza siparişini verip, ödeme işlemlerini gerçekleştirdikten sonra, sağlıklı sevkiyata uygun şekilde siparişi paketleme koşullarımıza uygun olarak paketlenerek sevk edilir.
Sevkiyatlarımız siparişin aynı günü veya 1 iş günü sonrası, müşterimiz adresine anlaşmalı kargo firmalarımız tarafından sevk edilir. Ortalama en geç 3 iş gününde müşterilerimizin tarafına ulaşır.

Yurtiçi (Türkiye) genelinde sevkiyatlarımızı aşağıdaki çözüm ortaklarımızla gerçekleştirmekteyiz. Müşterilerimiz dilediği kargo firmasını bize bildirebilir. Tüm ürünlerimiz sigortalı olarak gönderilmektedir.

Siparişleriniz, irsaliyesi fatura nüshası eki ile birlikte tarafınıza gelir.Ürünlerimizde sipariş sevkiyatı esnasında akma, dökülme veya ambalajında bir sorun meydana gelirse Firma Kalite Politikamız gereği tüm sorumluluk tarafımıza aittir.Sipariş verdiyseniz ve gönderi durumunu merak ettiyseniz, aşağıdaki kargo firma butonlarına tıklayarak Yurtiçi siparişlerinizin gönderi durumunu sorgulayabilirsiniz.

Tarafımızdan aldığınız tüm ürünlerin TAŞIMA ÜCRETLERİ FİRMAMIZA AİTTİR.

bitkisel yağlar kargo
aras kargo
 doğal yağlar kargo
çiftçizade korgo
çiftçizade bitkisel yağlar
çiftçizade doğal yağlar