Kurumsal

Şirketimizle, şirket bünyemizde bulunan bir markamızla, internetin bir köşesindeki bir faaliyetimizle, bir müşterimizin tavsiyesiyle, yaptığımız işle ilgili bir merakın içinizi titretmesiyle tanıştınız veya buna benzer onlarca sebepten bir tanesi vesile oldu. Sonuç itibariyle yaptığımız işten dolayı bizi tanımak istediniz. Öncelikle sizi sevgiyle selamlıyoruz. Bizim dünyamıza hoşgeldiniz.

Sizlere, neler yaptığımızı, neleri başardığımızı ve müşterilerimize ne tür hizmetler ve ürünler sunduğumuzu anlatmak istiyoruz.

Çiftçizade, basit bir deyişle, bitkisel yağlar üreten bir firma tanımından çok daha öte, çok daha aksine; çevresine, mahallesine, caddesine, iline, bölgesine, ülkesine, dünyasına, daha fazla nasıl yararlı olabilirim? Neyi en iyi sunabilirim? Nasıl insanlara daha çok yararlı olabilirim? gibi onlarca soruya cevap olacak güzellikleri bir araya toplama gayreti gösteren dostane ticari bir kuruluştur.
Ülkemizin en büyük eksikliklerden bir tanesinin ilaç, gıda ve kozmetik sanayinde kullanılan etken ham maddelerin ithalatı olduğu kanaatindeyiz. Bu ithalatların gerçekleştirilmesi adına dışa aktarılan yerli sermayenin büyüklüğü ve harcanan onca paraya rağmen ülkemize giren mamüllerin kalitesindeki tereddütlerimiz, bu sektörde hizmet vermemiz gerektiği kanaatini oluşturmuştur.

  • İlaç sanayinde hammadde olarak kullanılabilecek,
  • Gıda sanayinde gıda katkı maddesi olarak kullanılabilen,
  • Kozmetik sanayinin temel hammaddeleri olan,

Gıda amaçlı bitkisel yağ ve tıbbi aromatik bitkisel yağ üretimini ülkemizde en iyi şekilde yapmayı misyon edindik. Bu amaçla ;2007 yılında resmi olarak faaliyete geçmek üzere; şirketimizin göz bebeği Çiftçizade; markalarımız arasına eklendi. Çiftçizade doğduğunda; 20.000 TL öz sermayemiz , 1 aktif çalışanımız ve 10 metrekareden oluşan basit bir ofisimizden başka hiçbirşeyimiz yoktu.Fakat yaptığımız işle ilgili; uçsuz bucaksız hayallerimiz , olağanüstü fikirlerimiz, dinmek bilmeyen heyecanımız, tükenmek bilmeyen çalışma azmimiz ve işimize olağan dışı, akılların almayacağı kadar büyük AŞKIMIZ vardı, var ve var olacak.

O BÜYÜK AŞKIN BUGÜN Kİ ESERİ;

Siz değerli misafirimizin sitemini bizlere ileteceği, memnuniyetini dostlarıyla paylaşacağı; dev bir kuruluş olan ÇİFTÇİZADE‘dir. Çok değerli çalışanlarımız, emek veren dostlarımızla birlikte üretimini yaptığımız tüm ürünlerimizle ilgili, faaliyet gösterdiğimiz tüm iş kollarıyla ilgili, tesislerimizde kullandığımız üretim teknolojileriyle ilgili veyahut bünyemizde aynı heyecanı paylaştığımız bir başka çalışma arkadaşımız ile ilgili tüm soru ve sorunlarınızla her daim muhatap alınmaya aday biz olmak isteriz. Bu vesile ile her konuda bizzat şahsımla iletişime geçebilirsiniz.

Pazarlama

Yurt içi ve Yurt Dışı Pazarlama Sistemimiz

FABRİKAMIZ

Bitkisel Yağ Üretim Tesislerimiz

SERTİFİKA

Kalite Sertifikaları ve Ürün Analizleri

REFERANS

Yurtiçi ve Yurt Dışı Müşterilerimiz