Cilt Bakımında 8 Doğal Yağ

Bitkisel yağlar ile cilt bakımı

Kusursuz Cilde sahip olmak için; 8 Altın Damla

Cildinize doğal yağlarla yapacağınız bu bakım cildinizde mucizevi sonuçlar doğuracaktır. Önerileri dikkatlice uygulayarak büyüleyici bir cilde sahip olabilirsiniz. Bu blogda doğal bitki yağları ile doğal cilt bakımı yapabileceğiniz öneriler yer almaktadır.

Kusursuz Cilde sahip olmak için; 8 Altın Damla

O kadar kolay mı dediğinizi duyar gibi oldum. Tabiki bizim için kolay olmadı 🙂 Ama çok keyifli, hayli de zaman aldı. Ama sonuçlar ayrıca heyecan vericiydi. Eee biraz sizde meraklanın tabi. Nedir o 8 altın damla diye, değil mi? Merak etmeyin bu blogun sonunda o 8 altın damlayla tanışacaksınız fakat önce, cildinizi mükemmel kılacak 8 doğal bitkisel yağın, büyüleyici doğasını ele alalım. Önce onları tanıyalım ki daha sonra doğanın bizi üzdüğünü veyahut yanılttığını düşünmeyelim 😉 Hazır mıyız ? Şimdi azcık arkanıza yaslanın, ekranınız fazlaca parlak olmasın gözlerinizi rahatsız etmesin, keyiflenmeye odaklanın bırakın beyniniz biraz dopamin salgılasın. Şimdi size doğadan derlediğimiz 8 özel doğal bitki yağlarını, özellikleriyle sunuyoruz;

1-Hindistan Cevizi Yağı; Deniz seviyesine göre 22-21 C° ve altı ısılarda katılaşır. Bembeyaz rengi olmalıdır. 22 C° ve üzeri sıcaklıklarda tek saf doğal hindistan cevizi yağı şeffaf renk alarak sıvı forma geçer. Bu formda da kıvamı diğer birçok tohum yağlarına göre daha likiddir. 8 Altın Damlamızdan 1. olan bu hindistan cevizi yağından yaklaşık bir çay bardağı (50 gr) kadar bir cam kavanoza koyuyoruz

 • Püf Noktası: Bu işlemde kullanılması gereken hindistan cevizi yağı her soğukda donan rengi beyaz, sıcakda eriyen rengi şeffaf hindistan cevizi yağı olmaz. Katı formda süt gibi bembeyaz olacak, sıvı formda cam gibi berrak olacak. Sarımtrak ve tonları kattiyen olmayacak. Eridiğinde hiçbir bulantı olmayacak. Kokusu olacak. Bildiğin mis gibi hindistan cevizi kokusu olacak.Bu konuya cuk oturan hindistan cevizi yağı satın almak isterseniz tıklayın kapınıza gelsin tam pazarlamacı usulu cuk oturdu hahaha

2-Tatlı Badem Yağı; Belki şaşırcaksınız ama beyaz ışığa tuttuğunuzda açık fıstık yeşilini andırır bu yağın orjinalinin rengi. Kıvamı ise zeytinyağından biraz daha hallice yoğun. Ortam sıcaklığı böyle 4-8 C° sıcaklıklarda kıvamı yoğunlaşıyor. 8 Altın Damlamızdan 2. olan bu tatlı badem yağından yaklaşık 1 yemek kaşığı yağı alıyoruz 1 çay bardağı hindistan cevizi yağı eklediğimiz cam kananozumuza ekliyoruz.

 • Püf Noktası: Badem yağının rengi şeffaf camda beyaz ışığa tutunca açık fıstık yeşili rengi ve türevleri olmalıdır.Cildinize test için bir damla sürdüğünüzde 4 keskin sağ sol hamlede cildinizde tatlı badem yağından eser kalmamalıdır. Yine o reklam kokan hareketlerin 2. si gelecek hazır olun; Mahsi mevzu tatlı badem yağını satın almak için tıklayın kapınıza gelsin.

3-Kayısı Çekirdeği Yağı; Katkısız kayısı çekirdeği yağı bildiğimiz sarı renklidir. Fakat bu rafine ayçiçek yağları gibi (açık sarı olanlar) kattiyen o sarı renkten değildir. Daha koyu sarıdır.Kıvamı ise yine yemeklik yağlar gibi incedir. 8 Altın Damlamızdan 3. olan bu kayısı çekirdeği yağından yaklaşık 1 tatlı kaşığı yağı alıyoruz 1 çay bardağı hindistan cevizi yağı+1 yemek karışı tatlı badem yağı eklediğimiz cam kananozumuza ekliyoruz.

 • Püf Noktası: Orjinal kayısı çekirdeği yağını 2 damla avuç içinize damlatınız, diğer elinizin avuç içini 2 damla kayısı çekirdeği yağı döktüğünüz avuç içinizle birleştirip hafif bir çekilde 3 hareketle ovunuz. Yağın yok olduğunu görürseniz ve güneş ışığına avuç içinizi tuttuğunuzda parlaklık fark ediyorsanız o kayısı çekirdeği yağı doğal ve orjinaldir. Doğal katkısız kayısı çekirdeği yağı nereden alınır diyorsanız tıklayın kapınıza gelsin.

4-Üzüm Çekirdeği Yağı; Katkısız üzüm çekirdeği yağı koyu yeşil renklidir. Zeytinyağı kıvamlı ama daha koyu yeşil renklidir. 8 Altın Damlamızdan 4. olan bu üzüm çekirdeği yağından yaklaşık 1 tatlı kaşığı yağı alıyoruz 1 çay bardağı hindistan cevizi yağı+1 yemek karışı tatlı badem yağı+ 1 tatlı kaşığı kayısı çekirdeği yağı eklediğimiz cam kananozumuza ekliyoruz.

 • Püf Noktası: Orjinal üzüm çekirdeği yağını koklayınız ekşimsi üzüm kokusu ve kekremsi tadı olmalıdır. Yağ kesinlikle koyu yeşil renkli olmalı ve zeytinyağından çok az daha yoğun kıvamlıdır. Yağın yok olduğunu görürseniz ve güneş ışığına avuç içinizi tuttuğunuzda parlaklık fark ediyorsanız o kayısı çekirdeği yağı doğal ve orjinaldir. Siyah üzüm çekirdeği yağının en kalitelisine erişmek için tıklayın kapınıza gelsin.

5-Hint Yağı; Katkısız hint yağı şeffaf berrak renklidir. Kıvamı hayli yoğundur. Yarı likittir. Yani akması güçlükle gerçekleşecen kıvamdadır. 8 Altın damlamızdan 5. si olan hint yağından 1 tatlı kaşığı yağı alıyoruz,  1 çay bardağı hindistan cevizi yağı+1 yemek karışı tatlı badem yağı+ 1 tatlı kaşığı kayısı çekirdeği+1 tatlı kaşığı üzüm çekirdeği yağı eklediğimiz cam kananozumuza ekliyoruz.

 • Püf Noktası: Orjinal hint yağı kokusuz, yoğun kıvamlı ve şeffafdır. Ekonomik bir yağ olduğu için genelde sahtesini yapacaklarını düşünmüyoruz. Bu ürünle alakalı ister bitkiselyagci.com e-satış mağazamızdan isterseniz dilediğiniz yerel mağaza ve diğer e-ticaret sistemlerinden alabilirsiniz. Özgürlük sizinle.

6-Kuşburnu Yağı; . Bu yağa dikkat! Kıvamı normal yağ kıvamında fakat rengi KIRMIZI  olamalıdır. Kuşburnu çekirdeğinden üretilmiş olmalıdır ve kesinlikle saf olmalıdır.8 Altın damlamızdan 6. si olan kuşburnu yağından 1 ÇAY kaşığı yağı alıyoruz,  1 çay bardağı hindistan cevizi yağı+1 yemek karışı tatlı badem yağı+ 1 tatlı kaşığı kayısı çekirdeği+1 tatlı kaşığı üzüm çekirdeği yağı+1 tatlı kaşığı hint yağı eklediğimiz cam kananozumuza ekliyoruz.

 • Püf Noktası: Orjinal kuşburnu yağı kokusuz denebilecek derecede rahatsız etmeyen bir kokuya sahip, özellikle ve özellikle Kırmızı renkli olmalıdır. Bu ürünü Türkiye’de orjinal yapan oldukça azdır çok dikkat etmeniz lazım. Sarı tonla alakası olmayan kıpkırmızı renk olmalı fakat berrak olmalıdır. Yani şeffaf cam şişeden ışığa tuttuğunuzda hem karşıyı görebilecek kadar berrak, hemde o açıklıkta kırmızı renk olacak. Bu ürün ile alakalı kusura bakmazsanız kattiyen bitkiselyagci.com e-satış mağazasındaki ürün linkini vermek zorundayım orjinal kuşburnu yağını buradan satın alabilirsiniz.

7-Lavanta Yağı; . Doğal uçucu lavanta yağının orjinali kıvam olarak normal yağlardan daha fazla ince, mis gibi yoğun lavanta kokulu ve çok açık sarı renklidir.8 Altın damlamızdan 7. si olan lavanta yağından 1 tatlı kaşığı yağı alıyoruz,  1 çay bardağı hindistan cevizi yağı+1 yemek karışı tatlı badem yağı+ 1 tatlı kaşığı kayısı çekirdeği+1 tatlı kaşığı üzüm çekirdeği yağı+1 tatlı kaşığı hint yağı+ 1 ÇAY kaşığı kuşburnu yağı eklediğimiz cam kananozumuza ekliyoruz.

 • Püf Noktası: Orjinal lavanta uçucu yağı ülkemizde hernekadar mükkemmel kalitesi olsada çoğu inceltilmiş ve doğallığı bozulmuştur. Bu yüzden bu ürünle alakalı olarak en net yer en güvenilen yerden almak. Markalı alacağınız ürünlerde kesinlikle üreticiden üretim videosu isteyin. Verenler yokmu biz sizin için üretim videosunu ve üretimini incelediğimiz bir biçimde sunacağız. Lavanta yağı üretimi ve orjinalliğiyle alakalı tereddütleri kaldıracak satış alanı için tıklayın.

8- Yumurta Sarısı: Şaşırdınız değilmi 🙂 Eee boşuna demiyoruz Türkiye’de bu branşta en iyisi biziz diye. Şimdi gelelim bu olaya. Yukarıdaki tariflerde verildiği şekilde bitki yağlarınızı karıştırdınız en doğal ve saf olanlarıyla hazırladınız. Şimdi o hazırladığınız karışıma küçük bir operasyonla özel bişey ekleteceğiz. 8. Altın damlamızda bu işin püf noktalarından biridir. Yumurta sarısının hazırladığımız karışıma eklemeden önce yapmamız gerekenler aşağıdadır;

 • 3 Adet yumurtanın sarısını beyazından ayırınız.
 • 3 Adet sadece sarıyı yağsız tavaya ekleyiniz. Pişirmeye başlayın.
 • Pişicek, kurucak taa ki kömür siyahı yanana dek devam ediniz. Bıkmayın bezmeyin. Yumurta sarısı kuruyup, yandıktan sonra birden bi sıvı saldığını göreceksiniz tavada.Siyah bi sıvı. O sıvı çıktığı an ocağı kapatıp o sıvıyı bir çay bardağına koyun yaklaşık 2-3 çay kaşığı çıkacaktır.
 • O sıvıyı 1 gün bekletin ağzı kapalı cam bardakda. 2. Gün sıvının tort kısımları tabana çökecek üstü berrak şekilde olacak. Ortalama 1.5 çay kaşığı berrak sıvı çıkacaktır.
 • İşte o 1-1.5 çay kaşığı sıvıyı yağ karışımımıza ekleyiniz. İŞLEM TAMAM

Şimdi Baştan sona özetle ele alıp ortaya çıkan ve GERÇEKTEN MÜKEMMEL SONUÇ ALACAĞINIZ  ve sizi mükemmel cilde kavuşturacak bu doğal bakım kompleksini özet geçiyorum;

1 çay bardağı hindistan cevizi yağı+1 yemek karışı tatlı badem yağı+ 1 tatlı kaşığı kayısı çekirdeği+1 tatlı kaşığı üzüm çekirdeği yağı+1 tatlı kaşığı hint yağı+ 1 ÇAY kaşığı kuşburnu yağı + 1 tatlı kaşığı lavanta yağı+ 1-1.5 çay kaşığı yumurtadan elde ettiğimiz sıvıyı karıştırdık.

Değerli bitkiselyagci.com Blog takipçileri: Bu karışım ürünü yaptığınızda GARANTİ VERİYORUM  başka hiçbir kozmetik ürün kullanmadan 2 ayda cildiniz mucizevi değişim geçirecektir. Gelelim karışımınızı nasıl uygulayacağınıza;

UYGULANIŞI:

 • Cildinizi önce bir gül suyu veya alkolle temizleyiniz.
 • Akşam yatağa girmeden önce temizlediğiniz cildinize karışımdan cildiniz doyuncuya dek ovalayarak yediriniz.
 • Sonra uyuyabilirsiniz.
 • Uygulama sadece böyle olacaktır. Gündüz kullanmayınız. Kullanıp direk güneş ışığına çıkmayınız. Sadece akşam yatmadan önce temizlenen cilde doyuruncaya kadar yedireceksiniz.
 • Bu şekilde haftada en az 4 gün 2 ay süreyle kullanınız.

UYARI:

Bu ürün ve uygulama CİLT HASTALIKLARI ve Karaciğer Hastalığı olmayan kullanıcıların ciltlerini kusursuz güzelleştirmeleri için doğal bir bakım uygulamasıdır. Cilt hastalıkları ve Karaciğer hastalığı olan kişilerin uygulamasında sonuçlarından memnun kalmamaları normal karşılanmalıdır. Daha güzel bir cilt için bir çok para harcayarak bakım ürünü merakı olan kimselere alternatif ve en etkili olacağını iddia ettiğimiz üründür.

Mükemmel sonuç alacığınızdan eminim, bu yüzden lütfen aldığınız mükemmel sonuçları BLOG Sayfamızda ve Sosyal Medya da paylaşarak daha geniş kitlelere yayılmasına katkıda bulunmanız ricamızdır.

MUTLU GÜZEL GÜNLER.