Bronzlaştırıcı 7 Mucizevi Doğal Yağ

Doğal yağlar ile bronzlaşma

Bronzlaştırıcı Mucizevi 7 Altın Damla

Yazın yakıcı güneşinde tatilin keyfini çıkarırken en önemli faktörlerden biridir bronzlaşma. Cilt dokusunu koruyarak doğal bronzlaşmak için 7 altın bitkisel yağ önerisi yer almaktadır bu blogda. Doğal bronzlaştırıcı bitkisel yağ karışımını kendiniz evde hazırlayabilir, sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Bronzlaştırıcı Mucizevi 7 Altın Damla 

Merhaba Doğal Güzellik tutkunları;

Malum yaz yaklaşıyor… Tatil, deniz, kum, güneş sizi bekler. Yaklaşan tatil için planlarınızı yaparken yanınıza almanız gerekenlerden önemli bir parçayı el aldınız. Bronzlaşmanız lazım ve sağlıklı bronzlaştırıcı ürünler içinde araştırmalar yapıp en özeli en kalitelisi olduğunu düşündüğünüz bronzlaştırıcı ürünü satın alaksınız. Hemen acele etmeyin. Biz sizin için gerçekten en özelini ve en sağlıklısını en güvenilir methodla anlatacağız. Ve diğer yaza ve diğer yazlara bronzlaştırıcı doğal ürün aramanıza kalmayacak. Ömürlük bronzlaşma ihtiyacınızı 7 doğal bitkisel yağ ile kökten çözeceğiz.  Hazırmısınız?

O halde başlıyoruz:)

1-Hindistan Cevizi Yağı (50 Gr):

Bu yaz ve gelecek yazlarda tüm Bronzlaşma ihtiyacınızın en doğal sponsoru olacağız demiştik. Doğal bronzlaştırıcı 7 altın damla dan biri Hindistan cevizi yağıdır. Malumunuz diğer bloglarda diğer doğal bakım ürünlerinde de hindistan cevizi yağının orjinalinin ve kalitelisinin püf noktalarını vermiştik. Bu doğal bornzlaştırıcı formülümüzde Hindistan Cevizi yağımızdan 50 Gr kullanacağız. 50 Gr. Saf Doğal Hindistan Cevizi yağını bir kavanoza koyalım. Diğer mucizevi bitkisel yağlarımızıda belirteceğimiz ebatlarda ekleyeceğiz. İlk aşamamız böyle başlıyor.  (Saf ve kaliteli hindistan cevizi yağının püf noktalarına göz atmak için tıklayabilirsiniz.

2- KAKAO (150 Gr):

Mucizevi Bronzlaştırıcı karışımımızın 2. Altın damlası ise Kakao Yağıdır. Doğal formülümüzde en yüksek oranda kullanacağımız yağımız kakao yağı olacaktır. Orjinal doğal kakao yağı yaz mevsiminde de katı formdadır. Soldaki resimde görünen gibi sarımtırak renkli ve katı formda buram buram kakao kokusuna sahip olmalıdır. Bunu sağlayan kakao yağına erişebiliyorsanız orjinaldir merak etmeyiniz. Doğal bronzlaştırıcı formülümüze yani 50 Gr Hindistan Cevizi Yağı+ 150 Gr Kakakao yağını ekliyoruz ve devam ediyoruz.

3- Fındık Yağı (Türk Fındığı 20 Gr):

Türkiye’nin Dünya pazarındaki en etkili ürünlerinden ve çikolatanın vazgeçilmezi fındık. Yaz tatilinizin vazgeçilmezi bronz ten için olmazsa olmazlardan. Malumunuz o fındıklar hafif kavrulup mikron öğütüldüğünde o güzelim bembeyaz fındıklar nasıl çikolata rengini aldığını biliyorsunuz. Doğal soğuk pres fındık yağı da orjinali olmak kaidesiyle bu karışımda cildinize o çikolata rengini vermekde etkili olacaktır. Sakin rafine yemeklik fındık yağlarından almayınız. Piyasada bir çok markalı fındık yağınıda almayınız. Soğuk pres fındık yağı olmalıdır. Yağ sarı renkli ama açık sarı renkli değildir. Hafif fındık kokusunu andırmalı çok hafif ama en önemlisi ve fındık yağındaki önemli bir püf noktası yağı içtiğinizde fındığın tadını net almalısınız. Bu önemli bir ayrıntıdır. Tabiki ayıp olmazsa bitkiselyagci.com da satılan 250 gr Fındık yağı orjinal olduğu gibi en kaliteli Türk Fındığı yağlarından biri diyoruz. Bu fındık yağını satın almak isterseniz tıklayınız kapınıza gelsin. Fındık Yağından doğal bronzlaştırıcı formülümüze 20 gr eklemeliyiz. Yani şu anda formülümüz 150 Gr Kakao yağı + 50 Gr Hindistan Cevizi Yağı + 20 Gr fındık yağı oldu.

4- Ceviz Yağı (20 Gr):

En özel bronzlaştırıcı karışımımız için 4. Altın damlamız Ceviz Yağı. Neden ceviz yağı ekliyoruz diyecek olursanız en hızlı oksidasyoona uğrayan yağlardan birtanesi ceviz yağıdır. Bu da güneş ışınlarının cilt yüzeyine çarptığı andan itibaren en çabuk reaksiyon gerçekleştiren doğal yağlardan birtanesi olacaktır. Böylece 20 Gr Ceviz Yağı+ 20 Gr Fındık Yağı + 150 Gr Kakao Yağı + 50 Gr hindistan cevizi yağı şeklinde olacak formülümüz. Bitti sanmayın en iyisi için uğraşıyorsak ve bunu başaracaksak ve siz bu yaz ve tüm yazda o plajlarda en güzel bronz tene sahip olacaksaız 3 altın damlamız kaldı. Ceviz yağının orjinalı nasıl olur konusunda özel bir püf noktası veremeyeceğim için üzgünüm. Çünkü laboratuvar ortamı dışında orjinalini anlamanız pek mümkün değil bu yüzden kızmayınız ama yine bitkiselyagci.com üzerinden ceviz yağı almalı yada teknik danışmanımıza ücretsiz danışmanızı rica edeceğim.

5- Kenevir Tohumu Yağı (5 Gr):

Sizi yine şaşırttık değilmi? Mucizevi bronzlaşma yanı sıra parlak bir görünüm ve kusursuz bir renk için bu formülün mucizevi ürünlerinden bir tanesi de kenevir tohumu yağıdır. İçeriğinde doğal CBD cinnabidol olduğunu biliyormuydunuz. Bu CBD’nin de mükemmel bir onarıcı olduğunu biliyormuydunuz? Biz sizin için inceledik. 5. Altın damlamız kenevir tohumu yağı. 5 Gr yani yaklaşık bir tatlı kaşığı kenevir tohumu yağını da özel doğal formülümüze ekliyoruz. Güncel formülümüz 5 Gr kenevir yağı+ 20 Gr Ceviz Yağı+ 20 Gr Fındık Yağı + 150 Gr Kakao Yağı + 50 Gr hindistan cevizi oldu. Kenevir yağını nerden bulurum der gibi oldunuz. Hiçbir yerden satın almıyorsunuz arkadaşlar. Herhangi bir baharat satan aktar vb mağazadan 100 Gram kenevir tohumu alın evde mutfakda havanda dövün yağlandığını göreceksiniz gerekirse o şekilde formüle katın sonra bir tülbentle süzün. Yağ konusunda babama bile güvenmediğim ve henüz bizde e-satış mağazamıza koymadığımız için çünkü kendimiz üretmiyoruz şu an, bu yüzden tohumun kendisini almanızı rica edeceğim. Çok zorlanırsanız destek hattımızdan teknik danışmamızla iletişime geçin, gitsin sizin için alsın ücretsiz göndersin 🙂

6- Kahve Çekirdeği Yağı (10 Gr):

Bu yaz gerçekten akıllara zarar bir tene kavuşturacağım sizi şımarıyorum resmen. Çünkü bu kahve çekirdeği yağı varya bu formüle eklediniz ve o ürünü kullandığınız. O yanmamış masum tatilsiz kalmış teniniz, kahve çekirdeği yağından 10 Gr, yaklaşık bir yemek kaşığı ekleyip bu ürün kullandığınızda, nasıl o çiğ kahveden çıkan yağ mis gibi kahve koktuğu gibi kahverengini alıyorsa sizin teninizide tiryakisi olduğunuz kahve rengine çevirmezse ben bu işi bilmiyorum. Fakat bunu nerden bulcam dediniz değilmi? Puff ve google yazınca da bir çok markamı çıktı 🙁 Malesef %90 ı sahte veya hileli. Bu yüzden yine orjinali için destek hattımızdan yardım alın. Haa bu arada destek hattımızdan yardım alın dediğimiz ürünler için satış amacımız yok tamamen ücretsiz bir hizmet. Laboratuvarlarımızda test ettiğimiz %100 orjinal ve kaliteli olduğunu tespit ettiğimiz numune ürünlerden dahi sizlere ücretsiz göndermek için bunu söylüyoruz. Destek hattımızdan tarafınıza bu ürünlerle ilgili ücretli satış olacak diye bir kaide yok. Bizim için bloglarımızda oluşturduğumuz ürünlerden %100 memnun kalınmalı prensibinden dolayı bunu yazmaktayız. Şimdi dönelim konumuza güncel doğal bronzlaştırıcı formülümüz 6. Altın damlamız kahve çekirdeği yağı ile; 10 Gr Kahve çekirdeği yağı + 5 Gr kenevir yağı + 20 Gr Ceviz Yağı + 20 Gr Fındık Yağı + 150 Gr Kakao Yağı + 50 Gr hindistan cevizi oldu.

Ve son Tango;

7- Havuç Tohumu Yağı (10 Gr);

Bunu Türkiye’de orjinalini bulmak oldukça zor yine 🙁 Ama malesef sevgili bitkiselyagci.com Blog okurları Hem Doğal, Hem tüm kimyasal bronzlaştırıc ürünlerden daha etkili hemde fonksiyonel yani bronzlaştırdığı gibi tüm cildide korumasını ve bakım nitelikli olmasını istiyorsak ve bunun hem ekonomik hemde en kaliteli olmasını istiyorsak biraz emek lazım değilmi? Havuç tohumu yağındaki bileşenler Güneşin o delik ozon tabakasından sızan bazı zararlı ışınlara karşı en etkili yağlardan bir tanesidir. Bu yüzden 7. altın damlamız havuç tohumu yağı. Bu yağın doğal,saf ve orjinali için üzülerek yine destek hattımızdan yardım almanızı rica edeceğim. Üzülerek diyorum çünkü size destek verilmesinden değil gönül isterdiki doğavita bu yağı ppaketleyip siz parekende kullanıcılara ulaştırsın, fakat sadece üretiyor ve dökme varille satıyor, ileride küçük paketlerse veya sizin gibi meraklı araştırmacı arkadaşlara destek hattı vasıtasiyle küçük parçalarda gönderebilirse diye destek hattına başvurun diyorum 🙁 Çünkü bu formülümüzde en önemli şeyler yağların kaliteli ve orjinal olması. Son damlamızıda katıyoruz ve en etkili doğal bronzlaştırıcı ürünümüz hazır. Yani şu an bitmiş ürünümüzün formülü ;

  • 10 Gr Havuç Tohumu Yağı 
  • 10 Gr Kahve çekirdeği yağı
  • 5 Gr kenevir yağı
  • 20 Gr Ceviz Yağı
  • 20 Gr Fındık Yağı
  • 150 Gr Kakao Yağı
  • 50 Gr hindistan cevizi 

Şeklinde olacaktır.

GÜLE GÜLE GÜNEŞLENİN GARİ 🙂

Ha bu arada unutmadan blog yazımızı paylaşarak bu fırsatlardan, bu önemli bilgilerden sevdiklerinizi eksik bırakmayın. Sağlıcakla kalın…